underlineallarticles

výběrová řízení

Open position for Postdoctoral Fellow in Egyptology with focus on Greco-Egyptian Perfumery, Medicine and Science

The Institute of Philosophy of the Czech Academy of Sciences is offering a Postdoctoral Fellowship in a new 5-year interdisciplinary research project Alchemies of Scent. Please submit your applications by 20 August 2021 at Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Further information

Hledáme HR manažera/manažerku na částečný úvazek

Vypisujeme výběrové řízení na pozici HR manažera/manažerky do projektu Rozvoj prostředí pro profesní růst pracovníků Filosofického ústavu AV ČR. Strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání, prosíme, zasílejte e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 5. 7. 2021 (včetně). Podrobné informace.

Hledáme odbornou pracovnici/odborného pracovníka vědy a výzkumu

Vypisujeme výběrové řízení na pozici: odborná pracovnice/odborný pracovník vědy a výzkumu/doktorandka/doktorand. Strukturovaný životopis a motivační dopis, prosíme, zasílejte e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 15. 7. 2021. Podrobné informace.

Hledáme knihovnici/knihovníka do Kabinetu pro klasická studia

Vypisujeme výběrové řízení na pozici knihovnice/knihovníka v odborné knihovně. Strukturovaný životopis včetně referencí a motivační dopis, prosíme, zasílejte e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 5. 7. 2021. Podrobné informace.