underlineallarticles

vedení ústavu

Ředitel: PhDr. Ondřej Ševeček, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Statutární zástupce ředitele: PhDr. Petr Kitzler, Ph.D., DSc. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zástupce ředitele pro koncepční rozvoj: PhDr. Pavel Baran, CSc. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vědecká tajemnice: Mgr. Julie Černá, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sekretariát: PhDr. Karolína Chundelová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

rada pracoviště

 

Předseda: PhDr. Vladimír Urbánek, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Místopředseda: PhDr. Petr Kitzler, Ph.D., DSc. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Interní členové: PhDr. Pavel Baran, CSc. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  doc. Mgr. Petr Dvořák, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  prof. PhDr. Pavel Kouba Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  Mgr. Jan Kuneš, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  PhDr. Ondřej Ševeček, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  prof. PhDr. František Šmahel, DrSc. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Petr Urban, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  PhDr. Josef Zumr, CSc. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Externí členové: Mgr. Ludmila Dostálová, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  prof. PhDr. Tomáš Nejeschleba, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  doc. PhDr. Aleš Prázný, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  prof. PhDr. Karel Thein, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  prof. Mgr. Marián Zouhar, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Tajemník Rady: Mgr. Jan Maršálek, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

dozorčí rada

 

Předseda: prof. Mgr. Tomáš Kruml, CSc. (ÚFM AV ČR)  
Místopředseda: RNDr. Ondřej Majer, CSc. (FLÚ AV ČR) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Členové: PhDr. Luboš Velek, Ph.D. (MÚA AV ČR)  
  Ing. Petr Bobák, CSc. (ÚŽFG AV ČR)  
  prof. Ing. Stanislava Hronová, CSc. (VŠE Praha)  
  Jiří Padevět (Nakladatelství Academia)  
  prof. PhDr. Eva Semotanová, DrSc. (HÚ AV ČR)  
Tajemnice rady: PhDr. Karolína Chundelová (FLÚ AV ČR) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

mezinárodní poradní sbor

Členové: prof. Howard Hotson (St Anne’s College, University of Oxford, Oxford, UK)
  prof. Lorna Hughes (School of Humanities, University of Glasgow, Glasgow, UK)  
  prof. Katarzyna Paprzycka-Hausman (Instytut Filozofii, Uniwersytet Warszawski, Varšava, Polsko)  
  prof. Andreas Speer (Thomas-Institut, Universität zu Köln, Kolín, Německo)  
  prof. Dan Zahavi (Københavns Universitet, Kodaň, Dánsko)  
Tajemník rady: dr. Ivo Pezlar Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

servisní oddělení

Hospodářská správa: Ing. Lenka Rybáková  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Naďa Sikorová  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Bohumila Šilarová  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Dagmara Heřmanská  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Ing. Lada Šťastná  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Alena Kopsová  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Martina Vošahlíková  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Eliška Mandache  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Dana Vokatá  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Darja Zoubková  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Správa budov: Ing. František Kučera  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Josef Kalenda  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mzdová účetní: Ludmila Červenková  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Správa počítačové sítě:  Mgr. Tomáš Havelka, Ph.D.  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  doc. PhDr. Vladimír Havlík, CSc.  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Osobní oddělení: Mgr. Alexandra Novotná  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Magdalena Krajewska  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Petra Cabalová  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Kateřina Hauptmannová, DiS.  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Grantová agenda, ASEP: Ing. Hana Gazdová  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Štěpánka Gray Marková  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Ing. Michaela Heidlerová  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Hana Cassi Pelikán, Ph.D.  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
PR agenda:  Mgr. Jana Říhová  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
     tel.: 725 761 147