underlineallarticles

etická komise

Předsedkyně doc. PhDr. Lucie Storchová, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Interní členka Mgr. Pavlína Cermanová, Ph.D.  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Interní člen Mgr. Petr Urban, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Externí členka JUDr. Lenka Vostrá, Ph.D.  
Externí člen doc. Petr Sláma, Ph.D.   
Tajemnice Ing. Petra Zákostelecká Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

vedení ústavu

Ředitel:    PhDr. Petr Kitzler, Ph.D., DSc.  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Statutární zástupce ředitele:    PhDr. Ondřej Ševeček, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zástupkyně ředitele pro ediční činnost a mezinárodní spolupráci:    Mgr. Pavlína Cermanová, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Zástupce ředitele pro vědeckou činnost:    doc. PhDr. Martin Ritter, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Zástupce ředitele pro spolupráci s VŠ, pracovišti AV ČR a vědní politiku:    PhDr. Pavel Baran, CSc. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Vědecká tajemnice:    Mgr. Julie Černá, Ph.D.  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Vedoucí sekretariátu ředitele:    PhDr. Karolína Chundelová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

web

rada pracoviště

 

Předseda: PhDr. Vladimír Urbánek, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Místopředseda: Mgr. Petr Urban, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Interní členové: PhDr. Pavel Baran, CSc. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Dr. Phil. Pavel Blažek Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  Mgr. Pavlína Cermanová, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  Mgr. Matyáš Havrda, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  PhDr. Petr Kitzler, Ph.D., DSc. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  Mgr. Jan Maršálek, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  PhDr. Lucie Storchová, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  PhDr. Ondřej Ševeček, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Externí členové: Mgr. Ludmila Dostálová, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  doc. Mgr. Jakub Jirsa, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  prof. PhDr. Tomáš Nejeschleba, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  Mgr. Kamila Pacovská, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  doc. PhDr. Dagmar Pichová, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Tajemník Rady: Mgr. Ondřej Podavka, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

dozorčí rada

 

Předseda: Ing. Pavel Janáček, Ph.D. (KAV AV ČR) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Místopředseda: RNDr. Ondřej Majer, CSc. (FLÚ AV ČR) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Členové: PhDr. Luboš Velek, Ph.D. (MÚA AV ČR)  
  prof. Ing. Stanislava Hronová, CSc. (VŠE Praha)  
  PhDr. Jiří Padevět (Nakladatelství Academia)  
  prof. Ing. Emil Pelikán, CSc. (ÚI AV ČR)  
  prof. PhDr. Eva Semotanová, DrSc. (HÚ AV ČR)  
Tajemnice rady: PhDr. Karolína Chundelová (FLÚ AV ČR) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

mezinárodní poradní sbor

Členové: prof. Howard Hotson (St Anne’s College, University of Oxford, Oxford, UK)  
  prof. Lorna Hughes (School of Humanities, University of Glasgow, Glasgow, UK)  
  prof. Katarzyna Paprzycka-Hausman (Instytut Filozofii, Uniwersytet Warszawski, Varšava, Polsko)  
  prof. Andreas Speer (Thomas-Institut, Universität zu Köln, Kolín, Německo)  
  prof. Dan Zahavi (Københavns Universitet, Kodaň, Dánsko)  
  prof. Bernd Roling (Freie Universität Berlin, Berlín, Německo)  
  prof. Mark Coeckelbergh (University of Vienna, Rakousko)  
Tajemník rady: dr. Ivo Pezlar Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

servisní oddělení

Hospodářská správa: Ing. Lenka Rybáková  
  Lenka Procházková  
  Bohumila Šilarová  
  Dagmara Heřmanská  
  Ing. Lada Šťastná  
  Alena Kopsová  
  Martina Vošahlíková  
  Mgr. Eliška Mandache  
  Darja Zoubková  
Správa budov: Tomáš Prorok  
     
Mzdová účetní: Ludmila Červenková  
Správa počítačové sítě:  Mgr. Tomáš Havelka, Ph.D.  
  doc. PhDr. Vladimír Havlík, CSc.  
Osobní oddělení: Mgr. Alexandra Novotná  
  Ing. Petra Zákostelecká  
  Kateřina Hauptmannová, DiS.  
Grantová agenda, ASEP: Ing. Hana Gazdová  
  Mgr. Štěpánka Gray Marková  
  Ing. Michaela Heidlerová  
  Mgr. Klára Hlaváčková  
PR agenda:  Mgr. Jana Říhová