underlineallarticles

etická komise

Předsedkyně doc. PhDr. Lucie Storchová, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Interní členka Mgr. Pavlína Cermanová, Ph.D.  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Interní člen Mgr. Petr Urban, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Externí členka JUDr. Lenka Vostrá, Ph.D.  
Externí člen doc. Petr Sláma, Ph.D.   
Tajemnice Ing. Petra Zákostelecká Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Předsedkyně  doc. PhDr. Lucie Storchová, Ph.D.  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Interní členka  Mgr. Pavlína Cermanová, Ph.D.   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Interní člen  Mgr. Petr Urban, Ph.D.  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Externí členka  JUDr. Lenka Vostrá, Ph.D.  
 Externí člen  doc. Petr Sláma, Ph.D.  
 Tajemnice  Ing. Petra Zákostelecká  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

https://lekarnapodstrani.com/