Archiv aktualit

Výběrové řízení na pozici personalistka / personalista

Ředitel Filosofického ústav Akademie věd ČR, v. v. i., vypisuje výběrové řízení na pozici personalistka/personalista na úvazek 0,5. Nástup k 1. 6. 2017, případně dle dohody. Přihlášku zasílejte e-mailem nebo doporučeně na adresu Filosofického ústavu nejpozději do 30. 4. 2017. Více informací ZDE.

Výběrové řízení na pozici asistent/ka

Ředitel Filosofického ústavu Akademie věd ČR, v.v.i. vypisuje výběrové řízení na pozici "asistent/asistentka vedení" na plný úvazek. Přihlášku zasílejte do 26. 1. 2016 e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Nástup od 1. března 2017. Více informací ZDE.

Výběrové řízení na obsazení pozice odborný pracovník vědy a výzkumu / doktorand

Ředitel Filosofického ústavu Akademie věd ČR, v.v.i., vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice „odborná pracovnice/odborný pracovník vědy a výzkumu" / „doktorandka/doktorand" v Oddělení novolatinských studií Kabinetu pro klasická studia FLÚ AV ČR, v.v.i. Přihlášku zasílejte e-mailem na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  do pondělí 5. prosince 2016. Více informací ZDE.

Výběrové řízení na obsazení pozice doktorandky/doktoranda

Ředitel Filosofického ústavu AV ČR, v.v.i. vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice doktorandky/doktoranda v oddělení analytické filosofie. Přihlášku v písemné podobě zašlete doporučeně na adresu: Filosofický ústav AV ČR, v.v.i., sekretariát ředitele, Jilská 1, 110 00 Praha 1, nebo předejte přímo do podatelny ústavu, a to do 20. 10. 2016. Více informací ZDE.

3 positions for postdoctoral or early career researchers in philosophy

The Institute of Philosophy of the Czech Academy of Sciences in Prague is seeking to appoint 3 positions for postdoctoral or early career researchers in philosophy. The positions will be associated with Professor Ladislav Kvasz's research project "Formal epistemology – the next synthesis" funded by the Czech Academy of Sciences. The project is scheduled for 6 years. Please submit your application by e-mail by October 15, 2016 to the address Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . For more information see HERE.