Vedení ústavu

Ředitel: PhDr. Ondřej Ševeček, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Statutární zástupce ředitele: PhDr. Petr Kitzler, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zástupce ředitele pro vědeckou činnost: doc. Mgr. Tomáš Marvan, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zástupce ředitele pro koncepční rozvoj: PhDr. Pavel Baran, CSc. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vědecký tajemník: PhDr. Radim Hladík, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sekretariát: Helena Pelauchová
Bc. Marcela Krupková
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rada pracoviště

Předseda: PhDr. Vladimír Urbánek, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Místopředseda: PhDr. Petr Kitzler, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Interní členové: PhDr. Pavel Baran, CSc. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Petr Dvořák, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  prof. PhDr. Pavel Kouba Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
  Mgr. Jan Kuneš, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  PhDr. Ondřej Ševeček, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  prof. PhDr. František Šmahel, DrSc. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Petr Urban, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  PhDr. Josef Zumr, CSc. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Externí členové: Mgr. Ludmila Dostálová, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  doc. PhDr. Tomáš Nejeschleba, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  doc. PhDr. Aleš Prázný, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  prof. PhDr. Karel Thein, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  prof. Mgr. Marián Zouhar, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Tajemník Rady: Mgr. Jan Maršálek, Ph.D. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dozorčí rada

Předseda: prof. PhDr. Jaroslav Pánek, DrSc., Dr. h.c. (Akademická rada AV ČR)  
Místopředseda: PhDr. Vladimír Svoboda, CSc. (FLÚ AV ČR) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Členové: prof. PhDr. Pavel Janoušek, CSc. (Akademická rada AV ČR)  
  prof. PhDr. Josef Krob, CSc. (FF MU Brno)  
  prof. JUDr. Václav Pavlíček, CSc. (PF UK)  
  prof. PhDr. Tibor Pichler, CSc. (FLÚ SAV)  
  prof. Ing. Rudolf Zahradník, DrSc. (ÚFCH JH)  
Tajemník rady: Mgr. Josef Förster, Ph.D. (FLÚ AV ČR) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Servisní oddělení

Hospodářská správa: Ing. Lenka Rybáková  
  Alena Micková  
  Lenka Procházková  
  Bohumila Šilarová  
Správa budov: Ing. František Kučera  
  Helena Hrudková  
  Vladimír Jedlička  
  Eduard Novák  
  Lada Postkefelová  
  Miloš Sumec  
Mzdová účetní: Ludmila Dušková  
Správa počítačové sítě:  Mgr. Tomáš Havelka, Ph.D.  
  PhDr. Vladimír Havlík, CSc  
Osobní oddělení: Dagmar Matušková  
Grantová agenda, ASEP: Mgr. Kateřina Šolcová, Ph.D.  
PR agenda:  Mgr. Ing. Jan Kollmann